PAPIEROSOM MÓWIMY : NIE!!!

Logo palenie29 maja obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień bez Papierosa. W jego organizację zaangażowała się klasa 2f. Młodzież przygotowała prezentację miltimedialną, na podstawie której przedstawiciele klas rozwiązywali krzyżówkę. Na zwyciężców konkursu czekają nagrody w postaci immunitetów na wybrane godziny lekcyjne. Natomiast osoby, które wypełniły ankietę oraz zadeklarowały pisemnie, iż papieros jest im obcy, otrzymały słodki upominek.

Na korytarzu szkolnym można  do dziś podziwiać gazetkę ścienną, która mówi o szkodliwości palenia papierosów. Ponadto klasa 2f wraz z opiekunami wybrała się na gostyński deptak, aby i tam przypomnieć przechodniom, że dym papierosowy jest bardzo szkodliwy. Gostyniacy z życzliwością przyjmowali nasze ulotki, nawet i ci, którzy maszerowali z zapalonym papierosem w dłoni!

Dzisiaj jest: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek