Podziękowanie

26383201Wraz z końcem roku podsumowano dwie akcje prowadzone przez uczniów w ramach Fabryki Dobrych Pomysłów.

Akcja „Puszka dla maluszka” polegała na zbieraniu puszek aluminiowych. Dzięki zaangażowaniu i pomocy uczniów i rodziców udało nam się zebrać kilka worków puszek, a pieniądze z ich sprzedaży w kwocie 68 zł przekazano na konto Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, a następnie zostały przeznaczone na dożywianie dzieci w Republice Środkowej Afryki. Dziękujemy SP nr 1 za włączenie się do naszej akcji.
W ramach akcji „Nakrętki dla Alana” także udało się zebrać kilka worków pełnych nakrętek. Środki z ich sprzedaży – 105 zł przekazano na konto Fundacji „Potrafię Pomóc” i zostaną przeznaczone na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Alana chorującego na nieuleczalną chorobę – mukowiscydozę.
Wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom naszego gimnazjum za pomoc i zrozumienie – dziękujemy.

Dzisiaj jest: 31 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta