Nasi tegoroczni laureaci na gali

DSCN9144Janek Szczepecki i Asia Jędrysiak wśród najlepszych!
Dnia 12. kwietnia 2016r. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu, odbyła się miła uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów przedmiotowych. Wśród nich znalazło się dwoje naszych uczniów - Joanna Jędrysiak uczennica klasy 3e, która została laureatką konkursu historycznego i Jan Szczepecki z klasy 3f - laureat konkursu chemicznego Zebranych uczniów i nauczycieli powitała Pani Elżbieta Leszczyńska - Wielkopolski Kurator Oświaty. Następnie odbyła się krótka część artystyczna, w której wystąpili absolwenci Szkoły Muzycznej. Podczas uroczystości przedstawiono dane statystyczne dotyczące przebiegu konkursów przedmiotowych oraz liczby uczestników zakwalifikowanych do poszczególnych etapów. Pokazało to jak długą i trudną drogę przeszli uczniowie, aby zasłużyć na miano laureata. Na zakończenie Wielkopolski Kurator Oświaty wręczył laureatom zaświadczenia oraz nagrody. Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów jest fakt, że zostali oni zwolnieni z pisania egzaminu gimnazjalnego z konkursowego przedmiotu z wynikiem 100 %.
Cieszy nas również fakt, że drugi rok z rzędu dwoje uczniów z naszej szkoły znalazło się w gronie laureatów konkursów przedmiotowych. W sumie laureatami ze szkół gimnazjalnych z całego powiatu gostyńskiego oprócz Asi i Jasia zostało jeszcze dwoje uczniów.

DSCN9135DSCN9136

Dzisiaj jest: 31 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta