Kronika wydarzeń

bip

Synergia LOGO full color1 300x961

ppp

outlook

siteIcon

youtube

Programowanie

l2 logo

  • czytelnia01
  • 001
  • 002
  • Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia
  • Nadanie imienia Mistrzów Sportu
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł

Mamy najlepszych recytatorów.

W piątek 19 kwietnia w sali widowiskowej GOK "Hutnik" odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Ligi Recytatorskiej. Bardzo dobrze zaprezentowali się w niej uczniowie Gimnazjum nr 1 zajmując wszystkie czołowe miejsca oraz nagrodę drużynową. Koncert otworzył spektakl recytatorski w wykonaniu laureatów XXIV edycji "Spotkań z literaturą" w reżyserii Janusza Dodota.

Nauczyciele, uczniowie i rodzice nagrodzili gromkimi brawami występ najlepszych recytatorów w kategorii szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich. Sukces jest tym większy, że od kilku lat udaje się naszym uczniom zajmować miejsca na podium i reprezentować naszą gminę w konkursach recytatorskich. W tegorocznej edycji puchar drużynowy zdobyła grupa "Lentilki" z Gimnazjum nr 1 w Gostyniu, a nagrody indywidualne otrzymali 

1 miejsce - Kalina Szczepaniak GIM 1

2 miejsce Roksana Włodarczak GIM 1

3 miejsce Zuzanna Andrzejczak GIM 1

4 miejsce Iga Talaga GIM 1

5 miejsce Krzysztof Marcinkowski GIM 1

Warto w tym miejscu podkreślić, że bardzo dobrze w tym roku zaprezentowała się Kalina Szczepaniak - uczennica klasy III c, zdobywając w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Kaspra Miaskowskiego I miejsce w kategorii gimnazjum oraz nagrodę Grand Prix za najlepszą prezentację turnieju.

 

Do wakacji pozostało:

22.06.2018 - 24:00 o'clockCDUB - CountDown-Up Big

Projekt Insta.Ling

 

instaling logo male

instaling buzka male

 

Szkoła partnerska w Steinach

Nordschule Steinach

 

Schule

 

 

 

Szkoła partnerska w Nowym Tomyślu

Wymiana młodzieży polsko - niemeckiej w naszym Gimnazjum odbyła sę dzięki:logo pnwm

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 28 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Judyty, Szymona, Tadeusza

inowacyjna2

mm baner 2013

Kreatywna szkoła

CCI20140701 0004

Innowacyjna szkoła 2010

CCI20140701 0001

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

CCI20140701

Aktywna Edukacja

aktywna

Certyfikowane Labolatorium ECDL

ecdl2

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information