Projekt "Bezpieczna+"

bip

Synergia LOGO full color1 300x961

ppp

outlook

siteIcon

youtube

Programowanie

l2 logo

  • czytelnia01
  • 001
  • 002
  • Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia
  • Nadanie imienia Mistrzów Sportu
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł

Zimowe radości i smutki

IMG 6918„Zimowe radości i smutki”
Pod tym tytułem odbyło się 01 grudnia 2015r. przedstawienie w szkolnej świetlicy przygotowane przez wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w ramach działań projektu „Bezpieczna +” pod opieką p. Joanny Talagi.
Na spektakl promujący opiekę nad zwierzętami zaprosiliśmy najmłodszych – uczniów z klas I i II ze szkoły podstawowej nr 1 w Gostyniu.

Widowisko składało się z dwóch części: przedstawienia o dokarmianiu zwierząt leśnych, zwłaszcza zimą, o opiece nad mieszkańcami schroniska oraz edukacyjnych zabaw. Dzieci odgadywały tropy zwierząt i zagadki. Wiele radości dostarczyło im strojenie choinki wylosowanymi przysmakami dla leśnych zwierzątek.
Nasi goście otrzymali zadanie: pokolorowanie wizerunków leśnych ptaków. Jako upominki uczniowie dostali kartki ze zwierzątkami, na których mieli napisać ze swoimi paniami wychowawczyniami życzenia kierowane pod adresem bezdomnych zwierząt. Mamy nadzieję, że uczniowie z klas młodszych zawitają częściej do naszej szkoły.

Joanna Talaga

IMG 6919IMG 6920IMG 6922

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, żeby obejrzeć fragment przedstawienia.

Kreatywna szkoła

CCI20140701 0004

Innowacyjna szkoła 2010

CCI20140701 0001

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

CCI20140701

Aktywna Edukacja

aktywna

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information