Projekt "Bezpieczna+"

bip

Synergia LOGO full color1 300x961

ppp

outlook

siteIcon

youtube

Programowanie

l2 logo

  • czytelnia01
  • 001
  • 002
  • Popołudnie z dobrą książką - zdjęcia
  • Nadanie imienia Mistrzów Sportu
  • Zachowaj Trzeźwy Umysł

I Ty możesz zostać wolontariuszem!!!

IMG 6936I Ty możesz zostać wolontariuszem!!!
Pod tym hasłem odbył się 11 grudnia 2015r. happening zorganizowany przez uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy działającego pod opieką Pani Joanny Talagi i Pana Sebastiana Nowaka w Gimnazjum nr 1 im. Mistrzów Sportu w Gostyniu.
Uczniowie przeszli przez rynek, deptak i ulice naszego miasta, aby zapoznać mieszkańców Gostynia i okolic z ideą wolontariatu, zachęcić do bezinteresownego działania na rzecz innych zgodnie z hasłem : „Jestem, chcę, pomagam”. Uczniowie rozpowszechnili także poprzez rozdawanie ulotek wiadomości o swojej pracy w schronisku dla zwierząt w Dalabuszkach, o właściwej opiece nad mieszkańcami schroniska oraz domowymi, czworonożnymi przyjaciółmi ludzi.


Akcja ta została zrealizowana w ramach działań rządowego projektu „Bezpieczna+”, do którego szkoła zakwalifikowała się w październiku. Nadrzędnym celem projektu jest rozbudzanie aktywności młodzieży, która w ten sposób odnajduje własną tożsamość.
Joanna Talaga

zobacz film

IMG 6938IMG 6942IMG 6944IMG 6946IMG 6951

Kreatywna szkoła

CCI20140701 0004

Innowacyjna szkoła 2010

CCI20140701 0001

Certyfikat Jakości Kształcenia Języków

CCI20140701

Aktywna Edukacja

aktywna

Używamy cookies, tylko po to, aby poprawić naszą stronę internetową. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information